preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Razredi u šk. god. 2015./2016.

SŠEK 2015./2016.                          1.B                  

Razrednik:  Boban Memedovicć, dipl. ing. elektrotehnike

Obrazovni sektor: Strojarstvo, brodogradnja i metalurgija

VODOINSTALATERI    (JMO)

1.           Bernelić NIkola

2.           Bertoša Tino

3.           Damijanić Matija

4.           Jugovac Feručo

5.           Maras Antonio

6.           Šaina Gabriel

 

Obrazovni sektor: Elektrotehnika i računalstvo

ELEKTROINSTALATERI  (JMO)

1.            Banulla Alban

2.            Damijanić Toni

3.            Klarić Matej

 

Obrazovni sektor: Strojarstvo, brodogradnja i metalurgija

AUTOMEHATRONIČARI  (JMO)

1.           Blašković Mario

2.           Božac Luka

3.           Funcich Andrea

4.           Licardo Abel

5.           Marđetko Fabio                  

6.           Matošević Antonio

7.           Milotić Ivan - Josip

8.           Močibob Mihael

9.           Modrušan Toni

10.         Pilat Lean

11.         Radešić Mišel

12.         Tomišić Endi


SŠEK 2015./2016.                           1.C                        

Razrednica:  Mirjana Đikić, prof. njemačkog jezika

Obrazovni sektor: Turizam i ugostiteljstvo

TURISTIČKO-HOTELIJERSKI KOMERCIJALISTI

1.           Bilić Ellen

2.           Buršić Sandra

3.           Čizmić Adem

4.           Damijanić Angelica

5.           Erman Lucas

6.           Hil Klaudija

7.           Jurički Robert

8.           Jurković Laura

9.           Karić Nermin

10.         Kastrati Lirak

11.         Kenjar Muhamed

12.         Kočić Ivona

13.         Legović Alessia

14.         Lukić Bojan

15.         Maretić Sonja

16.         Marić Antonia

17.         Marić Michael

18.         Merklin Daniela

19.         Milli Adriana

20.         Perčić Ivana

21.         Pranjić Nikolina

22.         Rojnić Luka

23.         Stanisavljević Csaki Mato

24.         Šturman Mauro

25.         Topalović Goran

26.         Uremović David


SŠEK 2015./2016.                          1.D                 

Razrednik:  Emil Nimčević, dipl. kineziolog

Obrazovni sektor: Turizam i ugostiteljstvo

KUHARI:   

1.           Bernobić Paolo

2.           Debeljaković Josip

3.           Hrelja Nicholas Leon

4.           Pavlović Alen

5.           Pekarić Ela

6.           Starčić Marijan

7.           Vrbat Jurica

8.           Zahirović Anis

9.           Zahirović Enis

10.         Zgrablić Deni

KONOBARI:

1.            Butković Matteo

2.            Čabran Melani

3.            Fatorić Andrea

4.            Halitaj Edonita

5.            Krošnjak Rene

6.            Lešdedaj Marijan

7.            Matuzović Monika

8.           Špis Doris

9.           Vukelić Ribarić Davor

SLASTIČARI:

1.           Čeh Petra

2.           Mikić Valentina

3.           Popović Natalia

4.           Vrdoljak Anamarija

5.           Vrdoljak Antonija                 

6.           Zohil Sanja

 

 

Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji


Korisni linkovi
Dnevni tisak

Pretraživači
 • Google
 • Yahoo

Zabava
 • Youtube

Informacije za školo...

Korisne informacije

Školska administraci...
 • E-Matica

Projekti i razmjena
 • Erasmus +


Tražilica



Brojač posjeta
Ispis statistike od 10. 1. 2011.

Ukupno: 593832




preskoči na navigaciju